°°° Just live, baka! And enjoy your life! °°°

* Chcete být SB? * !!!REKLAMY!!! *

Sice to nejspíš vypadá, že jsem opět neaktivní, ale momentálně ve volných chvílích přepisuji a opravuji staré povídky ;)

Nevyhnutelné 07

4. srpna 2017 v 12:17 | Aki-ttebayo!^^ |  povídky for you
Protože jsem minulý týden nevydala další díl, tak to máte dnes jako bonus - další pokráčko. A příští týden bude poslední díl...tak mi to nakonec vyšlo na osm xD Tenhle jsem psala na mobilu..A říkám vám, už bikdy víc xD Uprostřed psaní mě to odhlásilo, takže mi to neuložilo vůbec ten text a já to musela psát skoro celý znova asi tak na 10x xD Fakt boží 😒 Píše se mi to na pc líp xD Tak si to užijte 😉 A omlouvám se za hrubky...přeci jen na tom mobilu, automatická oprava slov a tak xD Ale neměla by tam být nějaká fatální chyba, v průběhu psaní jsem se to po sobě snažila kontrolovat xD Kdyby jo, tak se omlouvám xD
VAROVÁNÍ: 18+

Jak Kakashi slíbil, tak i konal. Byl ke mně tak pozorný, jako nikdy dříve. Mé srdce už od mala patřilo jemu, aniž by to věděl. Ale i přes to jsem musela pořád myslet na Itachiho a na to, jak mi ublížil. Stále jsem ho milovala a moc dobře jsem věděla, že jen tak nepřestanu. Byla jsem ze svých pocitů zmatená. Milovala jsem dva muže a oni oba milovali mě. Stále jsem jen musela myslet na to, jestli je to špatné. Přeci jen jsem byla za Itachiho provdaná. Dělala jsem tedy špatnou věc, když jsem Kakashimu pomalu, ale jistě otvírala své srdce? Bylo to ode mě sobecké, že jsem chtěla být zase šťastná? Věděla jsem, že Kakashi mě udělá šťastnou, a že mi nikdy neublíží tolik, jako mi ublížil Itachi. Ale pořád mě něco drželo zpátky.

Bylo to naše třetí rande, jestli se to tak dalo vůbec nazývat. Kakashi mě večer vyzvedl, šli jsme se spolu najíst do jedné menší restaurace na kraji Konohy, a poté jsme se šli projít po vesnici. Byl to velmi příjemný večer. Nebylo ani moc horko, ani moc zima. Sem tam zafoukal lehký, příjemně studený vánek. Povídali jsme si o všem a o ničem. Cítila jsem se s ním dobře. Poté jsme dorazili ke Kakashiho bytu.
"Smím tě pozvat dál? Na skleničku vína, třeba?"
"Netušila jsem, že si takový gentleman, Kakashi." zachichotala jsem se.
"Hlavně, že jsi šťastná." usmál se na mě tím svým okouzlujícím výrazem, ze kterého se mi tolik podlamovali kolena. Nemohla jsem odolat a přijala jeho pozvání.
Pomalu odemkl dveře a nechal mě projít první. Vešel hned za mnou, zavřel za sebou a rozsvítil. Nebyla jsem v jeho bytě poprvé. Hned u dveří byla menší chodbička, po pravé straně se nacházel obývací pokoj, naproti němu kuchyně. Dále chodbou vlevo byly dveře do koupelny a na konci chodby jeho ložnice.
"Uhm..můžu....můžu použít tvou koupelnu?" zeptala jsem se nervózně.
"Jistě." usmál se na mě. "Já zatím naleju to víno a počkám na tebe v obýváku."

Kývla jsem na něj a šla jsem do koupelny. V ruce jsem měla malé, tmavě modré psaníčko, které mi ladilo s mými šaty. Odložila jsem ho na umyvadlo a prohlédla se v zrcadle. Upravila jsem si trochu vlasy. Byla jsem nervózní, ruce se mi mírně třásly a potili se. Opláchla jsem si je vodou i s obličejem. Co když něco očekává. Jistě, že něco očekává, jinak by mě přeci nezval k sobě.. Ale je to Kakashi o kom tu mluvím...Zhluboka jsem se nadechla, abych se aspoň trochu uklidnila a šla jsem zpátky do obýváku, za ním.

Kakashi seděl na gauči, blíž k ložnici. Hleděl před sebe, vypadalo, že nad něčím přemýšlí. Pousmála jsem se a sedla jsem si vedle něj, tedy blíže k východu.
"Ah..MeiLin, už jsi tu. Všechno v pořádku?" usmál se na mě a podal mi sklenici s nalitým vínem.
"Naprosto." usmála jsem se na něj zpátky a vzala si od něj sklenku a napila se. Cítila jsem se o trochu uvolněnější. Kakashi se také napil, položil sklenici na stůl a položil mi ruku na stehno. Druhou rukou mi sebral mou sklenku z ruky a také jí položil na stůl. Potom mě chytil za krkem, něžně si mě přitáhl blíž a políbil mě. Polibky jsem mu začala oplácet, ale po chvíli jsem mu položila ruce na prse a mírně ho od sebe odstrčila.
"J-já ne-nemůžu..." vzlykla jsem se slzami na krajíčku. "Kaka-"
"To kvůli němu?"
Jen jsem kývla, nemohla jsem mluvit. Kakashi mě chytil za obě ruce.
"Miluji tě, MeiLin. Z celého svého srdce tě miluji. Už od první chvíle, co jsem tě spatřil. Miluji tě mnohem déle než on a miluji tě mnohem víc, než by on kdy mohl. Já ti slibuji, že ti nikdy neublížím tak jako on. Tak mi dovol milovat tě, dovol mi zahojit tvé srdce."
Usmála jsem se na něj a z očí se mi kutálely slzy. Ruku jsem mu položila na tvář, přitáhla jsem si ho blíž a políbila jsem ho. Kakashi se ale po chvilce odtáhnul a popadl mě do náruče. Vyjekla jsem překvapením a zasmála se tomu.

Přenesl mě do ložnice a tam mě pomalu položil na postel. Na nic nečekal, vrhl se hned na mé rty a začal mě svlíkat. Já jsem mu polibky oplácela a neztrácela jsem čas s jeho svlíkáním. Když jsme byli oba konečně nazí, vášnivě mě políbil, zatímco jednou rukou mi sjel pomalu z krku až na má prsa. Chvíli je laskal, než sjel pomalinku blíž na mé bříško a poté mezi nohy. Je to správné. Cítím to. Ten příjemný hřejivý pocit u srdce, šimrání v podbříšku, jako by mi tam lítalo hejno motýlků. Je to jiné než s Itachim. Více láskyplné, citlivé, romantické...S Itachim to bylo vášnivé. Ne, že by s Kakashim nebylo, ale.. Je to prostě jiné. Pomalu do mě zasunul svůj penis a začal se ve mně něžně pohybovat. Samým vzrušením jsem hlasitě vzdychla. Nikam nespěchal, oba jsme si to naplno užívali, než jsme vyvrcholili ve stejný okamžik. Lehce jsme oddechovali. Kakashi ze mě potom vysunul svůj penis, lehl si vedle mě, objal mě ze zadu, přitulil se ke mně a oba jsme si usnuli v náruči.
 


Komentáře

1 Naomi (나오미) Naomi (나오미) | Web | 4. srpna 2017 v 13:30 | Reagovat

Óóó doufám, že zůstane s Kakashim :P
A moc děkuji za upozornění k dílu, moc si toho vážím ^^
I já jsem jednou zkoušela psát přes mobil a opravdu to není žádná sranda :D když se mi to asi po třetí neuložilo, měla jsem sto chutí mobil vyhodit z okna :D :D :D

2 Sayuriko MeiLin Hikarashi♥SB♥ Sayuriko MeiLin Hikarashi♥SB♥ | E-mail | Web | 5. srpna 2017 v 2:57 | Reagovat

Krásne krásne Aki chan moc krát dekuju strášne se mi to líby je to krásne fakt tolko vášne romantiky nehi....Zasloužiš si Oscara....A velmi si to cenním keď si to psala cez mobil Klobuk  dolu a Velký potlesk....

3 Psychedelic Psychedelic | Web | 5. srpna 2017 v 20:26 | Reagovat

Boží

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.