°°° Just live, baka! And enjoy your life! °°°

* Chcete být SB? * !!!REKLAMY!!! *

Sice to nejspíš vypadá, že jsem opět neaktivní, ale momentálně ve volných chvílích přepisuji a opravuji staré povídky ;)

Nevyhnutelné 01

22. června 2017 v 14:00 | Aki-ttebayo!^^ |  povídky for you
Ehm ehm *odkášlává si* .... Jo, no...Tohle je povídka pro Sayuriko ^^ Heh...konečně no..po třech měsících. Omlouvám se, zlatíčko, že to tak dlouho trvalo :( Určitě si myslíš, že jsem na tebe zapomněla, ale neboj! Není to tak! Já jsem jí měla už delší dobu rozepsanou. Měla jsem napsané dva díly, a pak jsem se nějak zasekla a vůbec jsem neměla čas..ani nijak chuť psát T.T Takže..konečně...JE TO TU! :)

Povídku přednastavím - každý týden ti vyjde jeden díl, počínaje dneškem^^ Takže každý čtvrtek ve 14:00 se tu objeví jeden díl :) Akorát jsem dopsala 4.díl, ale ještě nejsem u konce...počítám tak, že to bude mít 5-6 dílů. Uvidím ještě, jak mi to vyjde XD Takže se máš na co těšit, kotě :* Snad se ti to bude líbit a snad budeš spokojená :) Nechala jsi mi vcelku volnou ruku..takže..jakýkkoliv nelibosti padaí na tvou vlastní hlavu XDD Ne, dělám si srandu, klidně si postěžuj, zanadávej, kritiku přijímám a přeci jen je to v podstatě tvoje povídka :) Akorát jak už jsem si s tebou psala předtím, nebude tam úplně všechno no...myslím, že jsem akorát vynechala ty další dvě děti!? O.o *přemýšlí* XDDD A měla jsem trošku problémy s pochopením těch tvých schopností..a jelikož nerada píšu bojové části, protože to neumím a nejde mi to...tak jsem se tomu vyhla! *hahahahaha* XDDDDD Takže už dost vykecávání...pod perexem :

TADÁÁÁ^^ xDDDD

P.S. Pokud je text v kurzívě, jsou to myšlenky postavy (tedy tvoje. Sayuriko XD)


________________________________________________

Běžela jsem lesem rychlostí větru, skákala ze stromu na strom. Už ani nevím jak dlouho v kuse jsem se tak pohybovala, dva dny minimálně to už určitě byli. S nejasným cílem, kam se to vlastně ženu, ale poháněná myšlenkou, že zase uvidím jeho. Že po těch několika dlouhých letech ho spatřím, obejmu ho, že s ním budu moct zase konečně mluvit. Že se opět shledám se svým přítelem. A s touhle myšlenkou, myšlenkou na něj, jsem se musela zastavit. Musela jsem popadnout nový dech, abych mohla pokračovat dál v cestě. Ani netuším kam, zatím to spíš vypadá, že bloudím, že letím křížem krážem. Hledám stopu. Jakkouliv stopu, která by mě k němu zavedla, která by mě zavedla k nim. A s naprostou jistotou jsem věděla, že až to uvidím, tak poznám, že je to ono. Ale prozatím jsem musela načerpat své síly zpátky. Byla tu jistá možnost, že nenarazím přímo na něj, že se srazím s někým jiným z jeho skupiny, a proto kdyby tato situace nastala, boj by byl určitě nevyhnutelný. A pokud mám mít nějakou šanci na úspěch, musím být v plné síle.

A proto, ač se mi vlastně ani vůbec nechtělo, jsem se zastavila a rozhlédla se po okolí. Stromy. Všude kolem mě byli jen stromy. Oddechla jsem a rukou si pročísla svoje dlouhé, černé jako uhlí, vlasy. Můj pohled se stočil k nebi, slunce pomalu zapadalo, už se připozdívalo. Tím líp pro mě. Aspoň nemusím čekat na noc. Kdyby bylo poledne, donutila bych se ještě dál běžet až do večera...ale jak se znám, bežela bych určitě další den. Posadila jsem se k jednomu ze stromů poblíž a zády se o něj opřela. Zpoza mě jsem si sundala svůj batoh, položila ho na zem před sebe mezi nohy, otevřela ho a vyndala z něj suchý chléb spolu s čutorou na vodu. Přemýšlela jsem nad tím, kudy se vydat dál. Podle informací, jsou jejich skrýše v několika zemích. Ale nikdo neví kde. A to ani přibližně. Moc stručný informace to teda nejsou. Odfrkla jsem si v duchu. Ale asi není zrovna jednoduchý něco o nich vypátrat...A když už jo, tak...Ani jsem svou myšlenku nechtěla dokončit. Zatřásla jsem hlavou, abych se toho zbavila a snažila se znovu soustředit na to, jakým směrem bych se měla vydat dál. Zatím jsem si spíš připadala jako na nějaké vycházce. Bloumala jsem lesem, jako bych chodila v kruzích. A taky bylo dost pravděpodobné, že jsem se točila v nějakém kruhu. Těžko říct, les je všude stejný a všude stejně hustý. Měla jsem se radši vydat po nějaké cestě. Odkývala jsem si sama sobě. Blbost! Kdybych šla po cestě, pochybuju, že bych na něco narazila, kromě vesnic. Už to vidím: Uprostřed cesty stará oprýskaná budova s blikající cedulí "Akatsuki". Zakroutila jsem nad tím hlavou. Ráno moudřejší večera. Zívla jsem a uvelebila se o kmen stromu, batoh jsem si přitáhla k sobě jako polštář a s úsměvem na rtech, s poslední myšlenkou, která patřila jemu, jsem usnula.

Běžela jsem ulicemi, před někým jsem utíkala. Mohlo mi být tak 5. Utíkala jsem, ale smála jsem se na plné kolo a každou chvilkou se otáčela za sebe. Neutíkala jsem před někým ze strachu. Utíkala jsem, aby mě nechytil. No jasně, nechytil. Hrála jsem s někým na babu. Bežela jsem a běžela a chichotala se a zrovna, když jsem se zase otočila za sebe, abych viděla jestli je mi v patách nebo ne, jsem do něčeho narazila. Se žuchnutím jsem se zakymácela dozadu a spadla na zadek. "Au au.." zašeptala jsem a zakroutila hlavou. Podívala jsem se před sebe, abych viděla, co mě zastavilo a přede mnou byla natažená ruka. Asi jsem spíš narazila do někoho. Podívala jsem se výš a tam stál on, s rukou nataženou, aby mi pomohl vstát. Ruku jsem přijala a když mě vytáhnul na nohy, opucovala jsem si zadek a znovu se na něj podívala, už jsem se nadechovala, že něco řeknu, ale předběhnul mě. "Promiň, stál jsem uprostřed cesty a zamyslel jsem se. Moje chyba, doufám, že ti nic není." zakroutila jsem hlavou. Chtěla jsem něco říct, ale jako by žádná slova nepřicházela. "Já jsem-"

__________________________________

P.S. Kdyby to někdo nepochopil, tak ten poslední "odstavec" je sen...jen tak mimochodem XDDD
 


Komentáře

1 Sayuriko MeiLin Hikarashi Tvoje SBenko Sayuriko MeiLin Hikarashi Tvoje SBenko | Web | 22. června 2017 v 15:20 | Reagovat

Arigato Gozaymasu Aki užastný dielik už sa teším na další. Fakt skvieli a nn nezlobím se a nic ti nevyčítam. Poradku všichni máme plno a nestíhame všechno delat a kdýž není múza tak lehce se povídky nepíšou.

2 Naomi (나오미) Naomi (나오미) | Web | 24. června 2017 v 18:39 | Reagovat

Úža napsané :) sice tak trochu tuším, kdo by mohl být ON, ale radši budu mlčet, abych tady někomu nespoilerovala :D :D moc se těším na další díl :)

3 Chie Chie | Web | 26. června 2017 v 15:05 | Reagovat

to je hezky :) pekne napsany. sen mas nahodou dobre oddelenej, takhle se to obvykle dela :) libi se mi to :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.