°°° Just live, baka! And enjoy your life! °°°

* Chcete být SB? * !!!REKLAMY!!! *

Sice to nejspíš vypadá, že jsem opět neaktivní, ale momentálně ve volných chvílích přepisuji a opravuji staré povídky ;)

Červen 2017

Nevyhnutelné 02

29. června 2017 v 14:00 | Aki-ttebayo!^^ |  povídky for you
Tadááá....druhý díl XDD Nečekala jsem, že ten první díl byl tak krátkej O.o Ale tak s tím už holt nic neudělám...tak víte jak, né? To bylo prostě jen tak na úvod XDD

___________________________

Nevyhnutelné 01

22. června 2017 v 14:00 | Aki-ttebayo!^^ |  povídky for you
Ehm ehm *odkášlává si* .... Jo, no...Tohle je povídka pro Sayuriko ^^ Heh...konečně no..po třech měsících. Omlouvám se, zlatíčko, že to tak dlouho trvalo :( Určitě si myslíš, že jsem na tebe zapomněla, ale neboj! Není to tak! Já jsem jí měla už delší dobu rozepsanou. Měla jsem napsané dva díly, a pak jsem se nějak zasekla a vůbec jsem neměla čas..ani nijak chuť psát T.T Takže..konečně...JE TO TU! :)

Povídku přednastavím - každý týden ti vyjde jeden díl, počínaje dneškem^^ Takže každý čtvrtek ve 14:00 se tu objeví jeden díl :) Akorát jsem dopsala 4.díl, ale ještě nejsem u konce...počítám tak, že to bude mít 5-6 dílů. Uvidím ještě, jak mi to vyjde XD Takže se máš na co těšit, kotě :* Snad se ti to bude líbit a snad budeš spokojená :) Nechala jsi mi vcelku volnou ruku..takže..jakýkkoliv nelibosti padaí na tvou vlastní hlavu XDD Ne, dělám si srandu, klidně si postěžuj, zanadávej, kritiku přijímám a přeci jen je to v podstatě tvoje povídka :) Akorát jak už jsem si s tebou psala předtím, nebude tam úplně všechno no...myslím, že jsem akorát vynechala ty další dvě děti!? O.o *přemýšlí* XDDD A měla jsem trošku problémy s pochopením těch tvých schopností..a jelikož nerada píšu bojové části, protože to neumím a nejde mi to...tak jsem se tomu vyhla! *hahahahaha* XDDDDD Takže už dost vykecávání...pod perexem :

TADÁÁÁ^^ xDDDD

P.S. Pokud je text v kurzívě, jsou to myšlenky postavy (tedy tvoje. Sayuriko XD)


________________________________________________

Ani smrt nás nerozdělí 16 - END^^

19. června 2017 v 12:00 | Á-chan |  Ani smrt nás nerozdělí
Poslední kapitola této.....píčovinky XDD Juhůů.....! Asi tak mezi 5 a 6 kapitolou jsem si říkala, co to bylo sakra za fakt moc "dobrej" nápad, to přepisovat, když jsem to všechno měla napsaný na papíru XDD Ale tak hurá..pro vás..pro mě...už je to u konce! *otevírá rychlý špunty* Takže, jestli to někdo četl a vydržel to až do konce, aniž by si musel vyškubat vlasy nebo vypíchat oči...Arigatoo^^ A gratuluji, že jste to úspěšně přežili XD Já, moje prsty a záda ne XD
P.S. Asi jeden z nejdelších dílů, no..tak na ten závěr XD

_____________________________________________


"Počkat, počkat...." zarazila to Konan. "Chceš říct, že tebe si pamatuje a nás ne?"
"Zdá se....napadá tě nějaké vysvětlení?" koukl se na ní přes rameno.
"Napadá..." zamyslela se. "Ona si to možná nechce pamatovat."
"Jak to myslíš?" otočil se ke Konan čelem.
"Nechce, protože to je pro ní traumatizující a stresující. Vzpomeň si...já jsem jí málem nechala zemřít. Deidara jí zradil a lhal jí. Rukiho si možná nechce pamatovat kvůli Sayuri, nebo Deidarovi."
"Až se to Deidara dozví..." otočil svůj pohled zpátky na mě.Ani smrt nás nerozdělí 15

12. června 2017 v 12:00 | Á-chan |  Ani smrt nás nerozdělí
"A co dítě?"
"Je mi líto, ale přišla o něj."
"Je to moje chyba." chytil se dlaněmi za hlavu a sklopil zrak k zemi.
"Proč myslíš?" položila mu ruku na rameno, snažila se ho uklidnit.
"Chvilku před tím, než se to stalo, jsme se trošku pohádali." zakroutil sám nad sebou hlavou. "Nestaral jsem se o ní a myslel jsem jen na svoje potřeby."
"Není to tvoje vina. Mohla být ve stresu i z maličkosti." snažila se ho uchlácholit. "Ale nedokážu si vysvětlit, proč je v kómatu." zamyslela se na hlas. "Snad se brzy vzbudí.Ani smrt nás nerozdělí 14

5. června 2017 v 12:00 | Á-chan |  Ani smrt nás nerozdělí
"Našli Deidaru."
"Kde je?" zeptal se Itachi s nadějí v hlase.
"Kisame ho sem nese."
"Jak je na tom?"
"Je v bezvědomí..." pak si všimnul mě. "Co se stalo Aki?"
"Teď ne! Přineste ho sem, dáme ho tady, na postel vedle Aki." rozkázala Konan.
Přesně v ten okamžik Kisame donesl Deidaru a položil ho na lehátko.