°°° Just live, baka! And enjoy your life! °°°

* Chcete být SB? * !!!REKLAMY!!! *

Sice to nejspíš vypadá, že jsem opět neaktivní, ale momentálně ve volných chvílích přepisuji a opravuji staré povídky ;)

Ani smrt nás nerozdělí 02

13. března 2017 v 12:00 | Á-chan |  Ani smrt nás nerozdělí
Ehm ehm *odkášlává si* ... Povídka napsána už kdysi kdysi dávno...zase nějaká moje úchylárna stará už několik staletí XD Ale tak když už je tu ten první díl...tak jsem si říkala, že bych mohla dodat pokračování..no, ne!? XDD

Tákže...protože je to tu po...ehm....pěti letech...XD Dobrý dost no -.-'' Asi by to chtělo trošku rekapitulaci 1.kapitoly.. XD


Aki se s týmem 7 zrovna vracela domů z mise, když na ně zaútočili Akatsuki a unesli jí. Poté, co se probrala v jejich skrýši, jí Pein učinil nabídku - buď se stane členem Akatsuki, nebo zemře. Aki nabídku přijala a byla přiřazena do týmu k Deidarovi.
___________________________________________________________

Od té doby uběhli dva měsíce. V Akatsuki už jsem se za tu dobu se všemi seznámila. S některými jsem se spřátelila a s jinými jsme si naopak do oka moc nepadli.

Zrovna jsme s Deidarou byli na odchodu, když na mě zavolal Itachi.
"Hej, Aki! Večer slavíme!"
"Jasně! Ale musíte počkat na mě!" zasmála jsem se.
"Zvykla jsi si tu celkem rychle." řekl Deidara.
"Co mi zbývalo.." odfrkla jsem.

Během dvou hodin jsme dorazili na místo. Vypadalo jako starší chrám, střežený několika ninji. Na pohled nevypadali moc silně, ale zdání může klamat. Deidara lehce odlákal pozornost a já, nespatřená, jsem vtrhla do chrámu a vzala posvátný svitek, který jsme měli doručit Peinovi. Poslala jsem Deidarovi znamení, že ho mám a mohli jsme vyrazit zpět do skrýše.
"Zvládla jsi to na výbornou." poznamenal Deidara do ticha.
"Dík, ty taky." přitakala jsem. "A teď pojď, čeká nás večírek!" zachichotala jsem a rozběhla se směrem ke skrýši.

Zpátky jsme dorazili během tří hodin. Svitek jsem odnesla Peinovi do kanceláře a šla se bavit. Když jsem dorazila do "společenské místnosti", téměř všichni už byli v podnapitém stavu.
"AKIIII!" ozvalo se za mnou, a když jsem se otočila, nestál tam nikdo jiný než...
"ITACHII!"
"Na zdraví!"
Strčil mi do ruky paňáka a připil si se mnou. Někam zmizel a když se po chvíli vrátil, už jsem v ruce měla plastový kelímek s alkoholem naplněným až po okraj. Stáli jsme u stolu a povídali si. Lokla jsem si a rozhlédla se po místnosti. Deidara stál na druhé straně v rohu, s flaškou piva a koukal přímo na mě, takovým zvláštním pohledem, až mě z toho lehce zamrazilo. Otočila jsem se zpátky na Itachiho jakoby nic a dál jsem si s ním povídala a upíjela ze svého saké. Brzy už jsem i já sama byla v podnapitém stavu a plastový kelímek jsem vyměnila za láhev. V ruce s lahví saké jsem s Itachim tancovala uprostřed místnosti na divoké rytmy. Náhle hudba zpomalila.
"Smím prosit?" ozval se přímo za mnou známý hlas.
Otočila jsem a stál tam Deidara. Itachi, který mě předtím držel za ruku, ve které jsem netřímala alkohol, mě pustil, sebral mi lahev, předal mě Deidarovi a odklopýtal se pryč. Deidara se ke mně pomalu přiblížil, jednou rukou mě objal kolem pasu a druhou mě něžně chytl za ruku. Cítila jsem, jak se mírně klepe, slyšela jsem, jak pomalu oddechuje. Jeho tělo mě tak příjemně hřálo. Na okamžik se mi vzduch zasekl v krku. Znérvozněla jsem. Ve tvářích jsem měla lehký ruměnec, ale to mohlo být z toho alkoholu, takže jsem tomu moc nevěnovala pozornost.
"Točí se mi hlava." zašeptala jsem po chvilce. Deidara zastavil.
"Je ti špatně?" zeptal se starostlivým hlasem.
"Ne, ale chci se projít."
"Půjdu s tebou." nabídl se.

Procházeli jsme se mlčky po skrýši. Byli jsme už pár metrů od našeho pokoje, když se mi náhle zatočila hlava. Deidara mě včas chytil, popadl mě do náruče, odnesl až do pokoje a pomalu a opatrně mě položil na postel. Zadíval se na mě dlouze a pomalu se přibližoval. Pohladil mě po tváři a lehce se svými rty dotkl mých. Nechali jsme se unést okamžikem a oba jsme byli pod vlivem alkoholu. Přitáhla jsem si ho k sobě ještě blíž a polibek mu vrátila. Líbali jsme se snad celou věčnost, přičemž jsme se navzájem vysvlékali do naha. Líbal mě na krku, na břiše, na každé odhalené části mého těla, dokud do mě pomalu nevnikl. Vzdychla jsem a přitáhla si ho k sobě ještě blíž a vášnivě jsem ho políbila. Deidara se s líbáním samozřejmě přidal, a když jsem znovu zavzdychala do jeho úst, strčil mi jazyk do pusy a prozkoumal každý kout v mých ústech, s čímž pomalu přidával na tempu. Pomalu jsem mu sjela rukama po zádech, a když jsem se vracela zpět, po mých dotecích mu zůstaly rýhy od nehtů. Vzdychl mi do ucha mé jméno a mě to vzrušilo ještě víc, pokud to vůbec ještě bylo možné. Pomalu, ale jistě přidával na tempu a vnikal do mě hlouběji a tvrději. Nezbývalo dlouho, než jsme oba vyvrcholili.
 


Komentáře

1 Sayuriko MeiLin Hikarashi♥SB♥ Sayuriko MeiLin Hikarashi♥SB♥ | E-mail | Web | 17. dubna 2017 v 21:40 | Reagovat

Aki chan ty dračice se nezdáš :D a Deidara :D jakej romantik :D síce pri opitý :D ale sexy :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.