°°° Just live, baka! And enjoy your life! °°°

* Chcete být SB? * !!!REKLAMY!!! *

Sice to nejspíš vypadá, že jsem opět neaktivní, ale momentálně ve volných chvílích přepisuji a opravuji staré povídky ;)

Sad Song

9. října 2016 v 16:47 | Á-chan |  jednorázovky
for Jenny^^

inspired by:


Omlouvám se za hrubky, přeji příjemné čtení a doufám, že se ti to bude líbit^^ Přeci jenom jsem už nějaký ten pátek nic nepsala...XDD
Další nudné a prázdné ráno. Další tichá cesta do školy. Čas kolem něj jakoby plynul rychleji, zatímco on se zasekl v čase. Stál tam na chodbě plné proudících lidí, ale nemohl si pomoct. Pro něj to byl jen další den bez ní. Prázdný, nudný a tichý jako každý jiný den. Byl to obyčejný den.
Vycházel ze školy, když za sebou uslyšel známý hlas jak volá jeho jméno.
"Hej, kámo!" otočil se.
"Nechceš jít s námi dnes ven?"
Svýma prázdnýma očima a bez výrazu ve tváři se porozhlédl po skupince svých přátel.
"Nemám čas." řekl, nasadil si batoh na záda a mlčky od nich odešel pryč.

"Co s ním je?"
"Je takový od tý doby, co....No to je fuk, myslel jsem, že už ho to přešlo.."
"Tak jdeme, nebo co!?"
"Jo.."

Dnes měl jít na brigádu, ale místo toho se šel projít. Procházel ulicí lemovanou alejí. Byl myšlenkami mimo, když tu náhle jakoby uslyšel dívčí hlas, který na něj z dálky volal. Její hlas. S vykulenýma očima se otočil a zůstal stát a díval se do prázdna.

Naproti němu běžela dívka, s úsměvem od ucha k uchu a volala jeho jméno.
"Sebastiene, Sebastiene! Podívej, podívej!"
Teprve teď si všiml, že v ruce drží nějaký papír. Přiběhla až k němu a skočila mu kolem krku. Hlasitě se mu smála přímo do ucha. S otráveným obličejem jí ze sebe sundal a podíval se na o hlavu menší dívku s rozjařeným výrazem ve tváři.
"Koukni, koukni! Dostala jsem A! A to jen díky tobě, Sebi-kun..." lehce se začervenala, postavila se na špičky, stáhla ho za kravatu k sobě blíž a lípla mu pusu na tvář.

Šáhl si na tvář a stále se s vykuleným výrazem díval do dáli. Po chvíli mu jeho ruka sjela z jeho tváře a jeho pohled padl na zem. Vzpomínky, které se tak moc snažil zakopat hodně hluboko do své paměti, se najednou začali sami vynořovat. Nemohl s tím nic dělat, nemohl je zastavit. A bolest v srdci, o které si myslel, že už jí dávno překonal, se znovu objevila. Jako bodnutí nože, ho píchlo u srdce. Na tom místě pevně sevřel svou košili a odfrknul si. Batoh, který mu sjel z ramene, znovu hodil na záda a vydal se ulicí dál.
Šel a šel, aniž by věděl, kam. Jen tak bloumal ulicemi se sklopenou hlavou. Na ramena mu ťukali kapky deště. Lehce pršelo. Najednou, jakoby ho polil známý pocit. Zastavil se a podíval se před sebe. Před ním stál kopec a na kopci se tyčila sakura. Rozhlédl se, jestli nic nejede, přešel přes silnici a pomalu se vyšplhal do kopce. Než došel na vrchol, déšť ustal a pomalu začalo svítit slunce. Zastavil se pod stromem a mlčky obdivoval výhled na místní park. Zafoukal lehký vánek, který mu mírně rozcuchal vlasy.

"Tak poběž! Dělej!" křičela a smála se, že mu tak dlouho trvá vyjít nahoru.
On se v půli cesty zastavil, zadíval se na její veselý obličej a oddechoval, jakoby právě doběhl maraton. Usmála se na něj a vydala se z kopce za ním.
"Pomůžu ti." usmála se se zavřenýma očima a natáhla k němu ruku. On jí přijal a než se nadál, táhla ho nahoru.
"No vidíš, nebylo to tak hrozný!" řekla s rukama v bok svým sladkým dětským hláskem. On nad tím jen zakroutil hlavou a celý udýchaný si sedl pod strom. Na chvilku se zarazila, a poté si sedla vedle něj. Jen tak vedle sebe mlčky seděli a užívali si svou přítomnost, hledíc do dáli na ten krásný výhled před nimi. Dole v parku pod nimi byla spousta sakur, které právě rozkvétali.

Vydal se z kopce dolů směrem do parku a mlčky procházel pod stromy, kterým už chybělo pár lístků.

Najednou z ničeho nic se zvedla. Zafoukal větřík a rozvál její dlouhé, blonďaté lokny. Zadíval se na ní a čekal. Otočila se na něj s úsměvem a zvolala: "Chyť mě!" a rozutekla se dolů z kopce směrem do parku pod nimi. Překvapilo ho to a než se stačil vzpamatovat, ona už byla v půli cesty dolů. Zaslechl jen její vřelý smích, který na jeho ústech dokázal vytvořit úsměv. Zvedl se a rozutekl se za ní. Čekala na něm pod kopcem, a když už byl skoro u ní, zase se rozběhla pryč. Parkem se rozléhal její dětský smích.
"Počkej!" křičel za ní a utíkal, co mu nohy a síly stačily.
"Pospěš!" smála se a utíkala dál. "Takhle mě nikdy nechytíš!"
"Tak počkej přeci!" vykřikl.
Ona se po chvíli zastavila a on, protože to nečekal, do ní narazil a povalil jí na zem.
"Ouch..." ozval se tlumený hlásek pod ním.
Podíval se. Jejich obličeje byli blízko, možná až moc blízko. Oba zčervenali. Zvedl se a pomohl jí vstát.
"Pro-" nestačil to doříct, když mu na jeho rtech přistál letmý polibek od ní. Bylo to tak náhlé, že než stačil zaregistrovat, co se stalo, bylo to zase pryč. Popadl jí za pas, přivinul si jí k sobě blíže a vtiskl jí na rty vroucný polibek.

Došel na konec parku, kde ho lemovala vysoká zídka. Opřel se o ní a díval se do země. Po tvářích mu steklo několik slz. Měl jsem jí to říct. Všechno. Že jsem jí tolik miloval a vážil si její lásky. Že jsem miloval její úsměv, smích..její oči, když se leskli radostí. Její hebké vlasy, které mě šimrali ve tváři.

"Musím ti něco říct, Sebastiene..." zadívala se smutně do země.
"Děje se něco, Sayuri?"
"Ne, neděje...Já jen....URGH!" odmlčela se a otočila se k němu zády. "Je konec!"
"Co to...co to říkáš?"
Otočila se k němu s rozzlobeným výrazem ve tváři. "Jsi hluchý!? Je konec..Už tě nechci...Byla to zábava, ale...Každá zábava někdy končí a mě to s tebou už nebaví...Sbohem, Sebastiene." otočila se a odešla. On tam jen tak stál a díval se na místo, kde ještě před chvílí stála.

Naštvaně praštil pěstí do zídky, po které se předtím sesunul na zem. Zvedl se a pomalu odcházel směrem pryč. Proč?


Někde na druhém konci světa:
Miluji tě a navždy tě budu milovat, Sebe-kun...
 


Komentáře

1 ┼Lady de Vampire Victoria┼ ┼Lady de Vampire Victoria┼ | Web | 11. října 2016 v 3:53 | Reagovat

Boží 8-O

2 Jenny Jenny | Web | 15. října 2016 v 10:53 | Reagovat

Boží *,* aum :3 a já ještě nezačala tu tvou QQ snad brzy bude napsána TT
Aum k povídce :3 bylo to překrásné opravdu moc :3 můžu ji pak zveřejnit u sebe? :3 ale až budu doma :3 *,*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.