°°° Just live, baka! And enjoy your life! °°°

* Chcete být SB? * !!!REKLAMY!!! *

Sice to nejspíš vypadá, že jsem opět neaktivní, ale momentálně ve volných chvílích přepisuji a opravuji staré povídky ;)

Listopad 2014

LIFE or DEATH 12

6. listopadu 2014 v 2:17 | Aki-chan |  LIFE or DEATH
Gomenasai! Gomenasai! Gomenasai! Gomenasai! Gomenasai! Gomenasai! Gomenasai! Gomenasai! Gomenasai! Gomenasai!
Já vím, že jsem psala a slibovala, jak už budu aktivní a všechno...a houby z toho :/
Strašně moc mě to mrzí...opravdu strašně moc :(
Vím, že jsem už stejně nikdo nechodí, a proto ani nebudu dávat žádné oznámení ani nic o tom, že to tu je, nebo že se zase vracím a tak. Prostě když budu mít čas, něco sem sem tam hodím a je jen na vás, jestli si to přečtete nebo ne. Časem bych tento blog chtěla zase zprovoznit na plno, ale vím, že to bude na dlouho, a zvlášť po takové odmlce.

Upřímně se s vámi o něco podělím. Nemusíte tomu věřit, ale je to pravda. Svůj návrat a dopsání povídek jsem odkládala jak jsem jen mohla. Nebyl čas a odkládala jsem to i proto, že jsem se bála. Že lidi přestanou číst moje povídky, což už se vlastně stalo, ale za to si můžu sama svou neaktivitou. A bála jsem se, že až jednou dopíšu své povídky, co když mě už nic nenapadne? Co když tím, že ty povídky dopíšu, to už skončí? A to jsem nechtěla, protože mě bavilo a baví psát. A tak když jsem konečně našla CD se zálohovanýma povídkama(musela jsem si je zálohovat, potřebovala jsem přeinstalovat compa a já baka jsem si to CD nepopsala a při stěhování jsem ho "uklidila".
Ale pak, když jsem viděla ten seznam rozepsaných povídek, kolik jich je, nepočítaje resty z objednávek...řekla jsem si: "A dost! jednou to stejně musím dopsat!"
A tak...jsem dokončila dlouho rozepsaný díl, u kterého jsem se trošku rozepsala. A už mám rozepsanou další část, která by teoreticky mohla přibýt v nedohlednu.

Děkuji vám za vše, co jste pro mě udělali. Nikdy nezapomenu na čas, který jsem s vámi strávila na vašich blozích, na mém blogu, u vašich povídek, u mých povídek...nekonečné rohovory s vámo po icku a skypu.

A ještě jednou Gomenasai! Gomenasai! Gomenasai! Gomenasai! Gomenasai! Gomenasai! Gomenasai! Gomenasai! Gomenasai!