°°° Just live, baka! And enjoy your life! °°°

* Chcete být SB? * !!!REKLAMY!!! *

Sice to nejspíš vypadá, že jsem opět neaktivní, ale momentálně ve volných chvílích přepisuji a opravuji staré povídky ;)

LIFE or DEATH - Fuyu Gaiden 01: Znovuzrození

31. prosince 2012 v 12:08 | Fuyu |  LIFE or DEATH
To aby se vám nestýskalo tak dlouho po této skvostné povídce XD
Můj přítel se tedy rozhodl napsat svůj Gaiden v rámci této povídky :) Takže máte příležitost se dozvědět něco o postavě, která se objevila v posledním dílu :) To zatím než se dokopu já k napsání dalšího dílu XD
Tak mu to zhodnoťte, někdo...jestli jsem ještě chodíte XD________________________________________________________________________________________________________________


"Ještě žije, ale už nemá moc času..." Postava sundala ruku z mladíkova krku, jehož život právě končil. Osoba v kápi k němu přistoupila a přiklekla k němu. "Ty neumřeš takhle, na to jsi moc silný." Bílé tesáky se zableskly ve stínu kápě a zakousli se do krku mladíka.

"Vstávej, ty prasečí ksichte! No dělej!" Hlas Fuyua probudil, sice pomalu, ale zdařilo se. Když Fuyu zaostřil svůj zrak, viděl, že se nachází v hospodě. Hospoda byla polozrádná, pár vesničanů, co si přišli dát pivko na uvolnění po náročném dni. Skupina ninjů bez čelenek, ale že jsou to ninjové bylo znát na první pohled. Předváděli se v technikách, tedy, byli vcelku obezřetní vůči okolí a jak bylo vidět, nikomu nevadili. Osoba, co Fuyua probrala, praštila do stolu. "Hej! Tak co je?" Piješ nebo odcházíš?" Fuyu si jej změřil pohledem a vstal. Jen matně si vzpomínal, co se dělo v posledních třech dnech, potřeboval klid na přemýšlení. "Odcházím." Prohlásil do chvilkového ticha. Barman si jen něco zabručel pod vousy, ale k Fuyuovi se již nevyjadřoval a šel si po svých. Fuyu vstal a opustil hospodu. Když vyšel ven, spatřil malinkatou vesničku čítající zhruba tak pět domů a hospodu samozřejmě. Byla to zastávka mezi dvěma městy. Fuyu se vydal k nedalekému lesíku a posadil se na padlý strom. Uklidnil svou mysl a ponořil se hluboko do svých myšlenek.


"Suna Shigure: Déšť písku! V boji jeden na jednoho nemáš šanci, sráči!" Procedil Fuyu mezi zuby a složil ruce k tělu. Jeho oběť se válela prošpikovaná trny z písku. Fuyu se rozhlédl po bojišti, už zbýval jen on a ten v kápi. "Hm, je fakt rychlej, ale proti mé obraně si to prostě nedá!" Zařval Fuyu poslední slova směrem k postavě. "Suna Bunshin no Jutsu: Technika písečného klonu!!" Pečetě byly složeny rychleji než dozněla Fuyuova poslední slova. Objevil se před ním jeho písečný klon, ale postava v kápi jen dál nehnutě stála. "Henge no Jutsu - Suna Shuriken." Písečný klon se proměnil na velký písečný shuriken, Fuyu sledoval postavu vzadu. "Eště ne, počkám si. A nebo radši ne!!!" poslední slova zvolal jen tak do prázdna. "Byakugan!" Fuyuúv Byakugan se probudil k životu, sebral ze země písečný shuriken a mírně jej hodil před sebe. Fuyu sledoval vše, co se děje. Nepřítel na místě, kombo připravené. "Jdem na to! Juuken: Vznešená pěst." Fuyu udeřil do písečného shurikenu svým úderem, shuriken se roztočil až neuvěřitelnou rychlostí a letěl přímo k nepříteli. "Cože? Proč neuhne? No jak chceš!" Zvolal Fuyu a udělal něco nečekaného, jeho klon přeměněný na písečný shuriken se změnil zpátky do Fuyuovi podoby. Pravý Fuyu jen zašeptal: "Sen kuchibashi: Tisíc zobáků." Odkudsi začali přilétat stovky vran, které svými ostrými zobáky mířili na nepřítele, písečný klon na nepřítele útočil s technikou Hakke Sanbyaku Rokujuuisshiki: 361 ran. "Jo! Vyjde to!" Pomyslel si Fuyu. Ale když v tom nepřítel těsně před zasažením zmizel. "Cože? Sakra...Radši by jsem měl víc přemýšlet a ne se hned vrhat do ak-" Větu nedokončil, neboť tvrdá pěst nepřítele pronikla skrz Fuyuúv písek i Suna no Yoroi: Písečné brnění. Zatmělo se mu před očima. Fuyuovo tělo letělo vzduchem, písek ho již neposlouchal. Když Fuyu otevřel oči, spatřil nepřítele v kápi. Muž či žena? Nejspíš muž. "Já tady nechcípnu, ty hajzle." Procedil Fuyu mezi zuby k postavě. Z posledních sil zašeptal: "Ryuusa Bakuryuu: Proudící pouštní drak." Uslyšel jen dunění písku, usmál se. "Co to!?" To bylo poprvé, co slyšel postavu promluvit. Podle hlasu zjistil, že to byl muž. Zkušený a zároveň děsivý. Fuyuovi se opět zatmělo.


"Hmm, nová šance, jo? Je čas začít vše od začátku. Musím jinam..." Tato slova se Fuyuovi honila hlavou, ale myšlenky se začínali prolínat a křížit a čistá mysl byla ta tam.
Ohromná bolest zasáhla jeho tělo, měl hlad. "Tak tohle je prokletí upírů?" pomyslel si. "Musím jít něco sníst, přemýšlet a lámat si s tím hlavu budu později. Každej upír saje krev, to jsem slyšel I v pohádkách...Takže..." Jeho pohled se zastavil na pospávajícím stádu krav. Usmál se.

"Kam že to chceš? He?" "Do nejbližšího města." odpověděl Fuyu. "Takže do Briavelu. Hmm, do rána tam jsme. Ale vím, co je to za místo a nevím, co nás cestou čeká, takže chci dvojnásob peněz." "Dobře." Přikývnul Fuyu, zašmátral v kapse a vyndal čtyři mince. "Stačí?" "Bohatě." Muž si převzal peníze a počkal, až Fuyu nastoupí. Fuyu se na povoze uvelebil a opět začal meditovat. Něco bylo jinak, tedy věděl, že už není tím, čím býval, ale něčím horším...nebo lepším? Ale i jiná věc byla jinak...Fuyu nedokázal probudit svůj Byakugan, a i když složil pečetě, nic se nestalo a ani písek již nedorazil. Fuyua tato ztráta tak zarmoutila, že raději usnul. A doufal, že je to jen sen.

Když Fuyu již k ránu otevřel oči, slunce bylo ještě schované. V dáli před sebou spatřil Briavel.
 


Komentáře

1 Fuyu Fuyu | E-mail | 31. prosince 2012 v 12:39 | Reagovat

No snaha byla, a dekuji ti zlato za pomoc :-) :-* Miluji te :-*

2 Aki-chan Aki-chan | 31. prosince 2012 v 12:56 | Reagovat

Není zač, ty moje třeštiprdlo XD Miluji tě :*

3 Ája Ája | Web | 31. prosince 2012 v 16:51 | Reagovat

Krásné *_* ...těším se na další dílek, až tam budou i další postavy ^^

4 Tara Tara | Web | 1. ledna 2013 v 19:29 | Reagovat

juj *-* snad bdue brzo další :) tuhle povídku mám ráda x)

5 Cleo Cleo | Web | 5. ledna 2013 v 21:14 | Reagovat

Ahoj prosimtě změnila jsem blog takže jestli chceš být ještě semnou SB tak mi prosím napiš na můj nový blog .....díky Cleo :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.