°°° Just live, baka! And enjoy your life! °°°

* Chcete být SB? * !!!REKLAMY!!! *

Sice to nejspíš vypadá, že jsem opět neaktivní, ale momentálně ve volných chvílích přepisuji a opravuji staré povídky ;)

Tara: Tvůj život ve Vampire Knight

11. listopadu 2010 v 15:19 | Aki-chan |  vvk

01


*Strážci*
Zero: Nesnáším jí stejně jako všechny ostatní upíry. Není lepší jak oni.
Yuki: Je problémová a způsobuje mi hodně problémů. Doufám, že si jí Kaname podmaní.

*Noční třída*
Kaname: Miluju jí. Celým svým upírským srdcem. Je sladká a zlomyslná zároveň. Její život je velmi tajemný a intrikářský.
Ruka: NESNÁŠÍM...JÍ....
Akatsuki: Jednou jsem se k ní přiblížil a Kaname mě porazil.
Hanabusa: Obdivuji jí z dálky. Je to má nejlepší kamarádka. Přál bych si, aby byla moje spolubydlící a vystřídala páchnoucího Akatsuki.

ředitel Cross: Je divoká. Dokáze žničit mé teorie o upírech. Doufejme, že si jí Kaname sklidní. Hanabusa má na ní špatný vliv.

V podstatě jsi divoká. Ráda často porušuješ pravidla, a to díky Hanabusovo vlivu. Vždycky jsem měl slabost pro Kanameno třídu, ale pro ni ne.02

result image


Den na Cross Academy
"Zmiz!" zasyčela jsi na holky, chovali se k tobě dost nepříjemně.
Nenáviděla jsi ty holky a ty jejich růžový šatičky a růžový taštičky, a prostě vše měli růžové. Dělalo se ti z nich špatně.
"Nemusíš být tak zlá." řekla Yuki.
Povzdechla sis. "Víš, jak moc to nesnáším."
"Jo, já vím. Podívej, budu na hlídce, tak se zítra uvidíme." usmála se.
"Jasně." odpověděla jsi.
Pomalu jsi kráčela mezi stromy a pobroukávala sis pomalé melodie. Kopla jsi do žáby, která před tebou ležela na skále. Smála jsi se tomu, jak kvákala, když letěla vzduchem přímo do vody. Povzdechla sis a sedla si na obrovský kámen. Sledovala jsi, jak si vítr pohrovává se stromy.
"To nebylo moc hezké." řekl chraplavý hlas na druhé straně.
Otočila jsi se a tam stáli Shiki a Cain, členové noční třídy.
Zasténala jsi. "Jděte dál. Já nejsem Vás fanoušek, takže u mě nehledejte žádné komplimenty." Oba se zasmáli. "Proč si myslíš, že jsme si přišli vyslechnout komplimenty?" řekl Shiki, objevil se vedle tebe a přejel rukou po tvé tváři.
Překvapeně si se na něj podívala. "Co to děláš?"
Pak si vedle tebe sedl Cain, chytil ti bradu a zvedl tvůj obličej ke svému. "Podívej, my víme, co máš ráda, i když to zní podivně, líbí se mi to."
Shiki se pak od tebe obrátil a otočil se na něj. "Nebaví nás ty tablety, co nahrazují krev." řekl, usmál se a vytasil své tesáky, stejně jako Cain, který na něj šokovaně hleděl.
"Já to věděla!" zašklebila jsi se, když si uskočila ze skály. "Věděla jsem, že jsou v Noční třídě upíři. Ale ty hloupé holky na to nikdy nepřijdou."
Cain tě chytil za pas a přitáhl si tě blíž. "Chceme opravdovou krev..." zašeptal ti do ucha.
"Ehm..." začala jsi.
"Pst, nebraň se tomu a jen si užívej ten pocit." zapšeptal ti do ucha Shiki, když tě objal kolem pasu.
Oba se na sebe podívali a usmáli se. Cain tě velmi hrubě líbal na rty, zatímco Shiki ti dal vlasy pryč z krku, olízl ho a začal sát. Zasténala jsi a cítila si, jak tě jedna z jejich rukou hladí na stehně pod sukní. Tvé sténání je povzbudilo a oba začali být hrubší. Shiki začal ještě víc sát a zaklonil ti hlavu ještě víc a Cain tě nadále jemně líbal. Shiki tě hladil na prsou a jemně sál tvou krev. Zasténala jsi. Trhla jsi sebou zároveň z potěšení a zároveň z bolesti, které jste ucítili ve stejnou dobu. Cain se ti zakousl do spodního rtu a sál tvou krev. Slyšela jsi, jak sají tvou krev a byla jsi ráda, že jsou to upíři, protože si si tajně přála být také upír. Nikdy jsi nezažila pocit, ten pocit, když někdo pije tvou krev. Pak se od tebe Cain odtáhl. "Dost, Shiki, nesmíme jí zabít."
Shiki přestal a chytil tě, protože jsi padala. Obával se, že tě natolik vysáli, že se nemůžeš ani hnout.
"Vím, co chce," řekl Shiki. "Musíme jí změnit."
Tu noc jsi se probudila na koleji Noční třídy jako upír. Kaname šílel. Domluvili jste se na tom, že si nový student. Museli smazat všechny důkazy o tvé dřívější existenci.

Co si myslí
Zero: Ona je upír, pohrdám jí, je to zvíře, jako oni
Yuki: Přijde mi, že ji odněkud znám
ředitel: Zdá se být dobrým studentem Noční třídy
Kaname: Je stejná jako většina dívek
Ichijou: Strašidelný, ale dobrý upír
Cain: Žádný problém, ale její krev mě škádlí
Shiki: Krásný mladý upír. Vedle ní se prostě cítím dobře. Změnil jsem jí, takže je moje
Aidou: Nudná, stejně jako ostatní

Nezapadáš mezi lidi, protože si o tobě většina myslí, že jsi divná, ale pak zjistí, že jsi vlastně sexy. Mají tendence způsobovat ti bolest.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.