°°° Just live, baka! And enjoy your life! °°°

* Chcete být SB? * !!!REKLAMY!!! *

Sice to nejspíš vypadá, že jsem opět neaktivní, ale momentálně ve volných chvílích přepisuji a opravuji staré povídky ;)

Červenec 2010

Jednou...

23. července 2010 v 15:32 | Aki-chan |  videa
by Fuyu


Odpozastavuji blog!

21. července 2010 v 13:38 | Aki-chan |  oznámení
Mám pro Vás dobrou zprávu! Odpozastavuji blog! :)
Co na to říkáte? Hm? Blog konečně plně v provozu! :)

Návrat prokletého 01

20. července 2010 v 14:57 | Aki-chan |  Návrat prokletého

Dnes je ten velký den. Zrovna dnes se narodili, dvě děti, chlapeček a holčička, Kentaro a Kazuko. Chlapec byl jedním z temných mnichů odebrán, aby se u něj učil. Jeho úkolem bylo zničit svět a změnit ho. Změnit svět k nepoznání. Udělat z něj jejich svět, svět temna.
Holčičku si odnesl druhý mnich, mnich zasvěcen bílé magii, bratr temného mnicha. Holčička se narodila za účelem zničit chlapce. Postavit se mu a zachránit svět před temnou magií. Zachovat ho takový, jaký ho známe.

Návrat prokletého - postavy

20. července 2010 v 13:30 | Aki-chan |  Návrat prokletého
Recenze: Do města se vrací mladík s posláním zničit svět takový, jaký ho známe. Je už od malička vychováván pro svůj úděl. Ale není jediný. Je tu ještě dívka, která je od malička vychovávána pro úděl postavit se mu, zničit ho a zachránit svět. Ale do cesty se jí postaví emoce. Jak to nakonec dopadne. Opravdu se svět změní na ten, který neznáme?


Gladiator - Now we are free

19. července 2010 v 22:03 | Aki-chan |  videa
Komentujte prosím :)Slzy temnoty 01

19. července 2010 v 3:06 | Aki-chan
To je příběh, který píšeme s kamárem, kterému zakládám taky blog(jojo, brzy bude hotov a  budete se na něj moc podívat XD)! :) Je to můj milenec a moje manželka Fuyu XD Díky bohu, že žije se mnou v jednom městě, má spřízněná duše :*Vypravěč: Tenhle příběh se odehrál v době, kdy rytíři jako kobylky chodili po naší zemi, kdy mocní elfové stavěli své krásné domy v lesích, kdy orčí hordy plenili malé vesničky, kdy trpaslíci kutali do skal své jeskyní síně. V té době jedna mladá a velmi krásná elfka vyrazila na cesty. Byla z prostého rodu. Žádné velké bohatství, žádné velké dědictví. Ale prostě byla štastná, no..v celku štastná. Od mala měla na jazyku to, co měla na srdci, od mala jí spíše přitahovali rvačky než panenky. Ve vesnici měla i žádaný respekt, ale přeci jen, byla to žena. A proto ji velice zdrtila zpráva, že její matka již nenašla cestu domů. Nikdo jí neviděl a nikdo o ní neslyšel, prostě zmizela. Pár let mladá elfka žila ve smutku, ale nakonec bolest utichla a ona začala žít normálně. Až do doby, kdy se rozhodla vydat se na cesty...
Míle pod nohami elfky ubíhali ve svižném tempu. Cestou zakusovala výborný domácí chléb od svého otce. Šla lesní cestou a slunce již pomalu padalo za obzor. Když se tu před ní zjevila vysoká postava, v kápi černé jak samotná duše smrti. V ruce svírala hůk posetou runami, staršími než lidstvo samo, na vrcholu hole matně zářil temný krystal. Postava na elfku beze slova hleděla, křik ptáků ve větvích ustal a mírně se ochladilo...