°°° Just live, baka! And enjoy your life! °°°

* Chcete být SB? * !!!REKLAMY!!! *

Sice to nejspíš vypadá, že jsem opět neaktivní, ale momentálně ve volných chvílích přepisuji a opravuji staré povídky ;)

FBI v akci 01 - Útěk

4. února 2010 v 19:34 | Aki-chan |  povídky for me
,,Ahoj všichni! Moje jméno je Aki Hatake a asi by jsem se měla trochu více představit. Matka mi zemřela při autonehodě a jelikož jsem otci ji hodně připomínala šoupl mě ve dvou letech do internátu. A teď už uvidíte sami."

,,Aki Hatake před tabuli!" vykřikla na Aki učitelka. Ta vstala z lavice a šla před tabuli. Učitelka ji vyzkoušela ze všeho co jen znala, ale Kai vždycky na to rychle odpověděla. Pak si šla sednout do lavice. Měla plán po škola musela utect pryč a najít svého otce. Po vyučování šla do svého pokoje. Zbalila si poslední svoje věci a vypařila se z internátu. Hodiny bloudila velkým městem Tokyem. Najednou viděla na lampě inzerát.
,,Hledá se dobrovolník k FBI, hlaste se v protější ulici."
Aki celá nadšená věděla že to psal její otec. Poznala jeho písmo. Rozběhla se do protější ulice. Uviděla jen starý dům, který vypadal jako že se za chvíli zřítí. Zazvonila na zvonek a chvili tam čekala.
,,Pojďte dál." řekl muž v černém s brýlema a Aki pokývla. Vešla dovnitř a šla pořád za mužem. Vešli do výtahu. Jeli asi pět minut dolů a dolů. Pak vystoupili a muž doprovodil Aki k jeho šéfovi.
,,Dobrý den pane. Ráda bych se přidala k FBI jestli vám nebude vadit holka." řekne Aki a posadí se na židli. Vysoký štíhlí muž otočený k zády Akise otočil a prohlédnul si ji.
,,Neznám tě odněkud?" zeptal se náhle muž a posadil se taky. Aki trošku zkameněla ale pak se vrátila do reality.
,,Nevím pane. Ale, mohla bych se ucházet o to místo?" zeptala se znovu Aki a muž přikývnul na souhlas. Něco zamumlal do vysílačky a za necelé dvě minuty do jeho kanceláře přijde vysoký, blonďatý kluk ve věku jako je asi Aki.
,,Deidaro, tohle je Aki. Budeto tvoje nová partnerka do týmu. Prosím tě, proveď ji touhle skrýší a všechno jí vysvětli." řekne muž a Deidara pokývneme. Aki jde s ním pomalu a Deidara jí všechno ukazuje.

Vzdálená věznice

Vězni kopali a kopali. Najednou se otevřela brána a tam vjel vůz. Ochranka, která hlídala aby nikdo nikam neutek se potulovala okolo brány. Najednou se dva zločinci začali rvát.
,,Kabuto, Moreku okamžitě přestaňte." snažili se je oddělit oba dva strážnici. Orochimaru se plížil a utekl pryč z věznice
 


Komentáře

1 Hikarashi Saskia Hikarashi Saskia | E-mail | Web | 5. února 2010 v 23:15 | Reagovat

Ahojik lasko maš u mňa Ty v Anime prepač že je to tak neskoro

2 *Masíí tvé SB xD* *Masíí tvé SB xD* | Web | 6. února 2010 v 11:35 | Reagovat

moc hezky.. a jak pak se mas?? je vikend. co mas dneska v planu??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.