°°° Just live, baka! And enjoy your life! °°°

* Chcete být SB? * !!!REKLAMY!!! *

Sice to nejspíš vypadá, že jsem opět neaktivní, ale momentálně ve volných chvílích přepisuji a opravuji staré povídky ;)

Deamon in paradise

20. listopadu 2009 v 19:49 | Aki-chan |  Deamon in paradise
Povídka psaná mnou a Tarou...


***

Takeshi a Mizuky

Znáte takový ten pocit, když spatříte někoho a okamžitě se do něj zamilujete? Najednou vámi projede chvění a vy víte, že zrovna ta dotyčná osoba je ta, kterou můžete opravdu milovat a ona vám lásku nejspíše opětuje? Jenže je tu problém. Milovaná osoba je v jiné společenské vrstvě a vy, aby to nebylo nápadné, si ji můžete vzít jenom násilně? Jaké to je, když jste démon na vrcholu slávy a okouzlí vás podřadný, ten který má být otrokem? Může se to opravdu zamotat a v těch poměrech skončit všelijak.

~*~

První den začátek "školy", kde se rozdělují démoni podle schopností. Slabší budou služebníci a silní budou vládci. U mě už je snad předem předurčeno, že budu poskokem, možná budu týraný a nebo budu mít někoho lepšího. Povzdech a vstoupení do "školy", samí démoni, někteří vědí, jaký je jejich osud, ti další doufají v ten nejlepší.
Jmenuji se Mizuky. Moji rodiče sloužili démonům, brali a pořád to berou jako nesmírnou čest. Můj osud je tím pádem předurčen. Stanu se poskokem.
Všude se samí démoni v lidské podobě, kluci i holky. U některých je energie silná a u dalších slabší.
Najednou jsem ho ucítil. Démona ze kterého sálala energie nepředstavitelně silně, on si svou sílu nejspíš uvědomoval… další kdo věděl, kam bude patřit. Podíval jsem se směrem, ze kterého jsem cítil onu energii. Stál tak nenuceně, tvářil se nehorázně cool. Ve mně se zrodil nepopsatelný pocit, jako kdyby mě omámil, jako kdyby mě k sobě připoutal už na věčnost.
Z omámení mě vytrhl hluboký hlas "učitelského" démona. Povzdech a vyražení do třídy, kde byl i on. Nemohl jsem se na nic soustředit, bylo to divné. A tak jsem skončil, jak sem čekal, v podřadné vrstvě. Ve vrstvě, kterou brali rodiče, jako poctu. Já chtěl víc než jen to, chtěl jsem démonovo srdce.

***

Už od malička jsem vychovávaný k nenávisti vůči ostatním. Už od malička jsem vychovávaný k tomu, abych si cenil práce otroků, ale nepouštěl si je k tělu. Už od malička jsem vychováváný k vládnutí, k správnému využití mé síly. Pocházím z velmi starého, vznešehého a velmi mocného rodu. Mé jméno je Takeshi.
Již dnes, velký den D. Mám namířeno do "školy", kde se budu učit vládnout, využívat svojí sílu a používat jí ve správnou chvílí. Vejdu do místnosti, kde všichni čekaj, jaký jim učitelé předurčí osud. Půlka z nich se bude učit se mnou, ti jsou vznešeného původu a mají obrovskou sílu. Zbytek se bude učit, jak být správným otrokem, jak nám správně sloužit. Místnost je přeplněná, všude je cítit napětí, očekávání a pár mocných démonů. Ovšem nikdo silnější než já. Mám neuvěřitelnou sílu, ještě nikdo mě neporazil. Procházím davem kupředu. Všichni se otáčí a hledí na mě jako na Boha. Jsem Bůh, jsem jejich pán. Procházím zrovna kolem jednoho mladíka, může na mě oči nechat. Prohlížím si ho. Jeho pocity, nedají se přečíst. Nemá moc síly, ale je odvážný. Je jasné, že on bude patřit do nižší vrstvy démonů. Projdu kolem něj bez povšimnutí a cpu se davem dál až kupředu. Poté promluví jeden z těch mocných učitelů. Je předem jasné, že já budu rozhodně patřit do vyšší vrsty démonů.
Po pár minutách jsme rozdělení. Na nic nečekám a jdu rovnou do třídy pro démony, kterým bylo předurčeno vládnout.
 


Komentáře

1 Kami ♥eSB♥ Kami ♥eSB♥ | E-mail | Web | 20. listopadu 2009 v 20:08 | Reagovat

to je prostě božíííííííííí :-)
ale proč opřád dáváte dohromady dva kluky? O_O :-D

2 *Masíí tvé SB xD* *Masíí tvé SB xD* | Web | 20. listopadu 2009 v 20:11 | Reagovat

ahojky Sb..xD jak pak se mas?? a co pa delas??, co planujes na vikend,?, obiham papap.xD  PS: krasna povidka..xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.