°°° Just live, baka! And enjoy your life! °°°

* Chcete být SB? * !!!REKLAMY!!! *

Sice to nejspíš vypadá, že jsem opět neaktivní, ale momentálně ve volných chvílích přepisuji a opravuji staré povídky ;)

pro love-sasy 2/3

1. září 2009 v 15:32 | Aki |  povídky for you

nazev-love-sasy
Šli už téměř den, a proto Kakashi navrhl odpočinek. Hikairi souhlasila a Sasukemo tu bylo šumák. Kakashi vyvola psy a rozkázal jim, aby se poohlídli po okolí, kvůli různým pastem. Hikairi se šla na chvilku projít po okolí. Nedaleko od nich byl malinký potůček, smáčela v něm nohy a opláchla si obličej. Vrátila se zpět do tábora, chvilku po ní i Pakkun. V okolí nebyli žádné pasti ani žádný nepřítel. Zdálo se, že to bude velice nudná mise.
Nastal večer, Kakashi se ujal první hlídky. Hikairi nemohla usnout, musela pořád myslet na Sasukeho. Nevěděla, jak na něj aspoň trošku zapůsobit. Jak se s ním vůbec dát do řeči. Záviděla Sakuře, že je s ním v týmu. Vylezla ze stanu a nabídla Kakashimu, že ho vystřídá. Kakashi se usmál a šel se prospat. Hikairi to vůbec nevadilo, stejně nemohla usnout. Opřela se o strom, pozorovala noční oblohu plnou hvězd a stále myslela na Sasukeho. Snila by dál, kdyby jí ze snění nevyrušilo zapraskání větviček. Ohlédla se a v mžiku v ruce svírala katanu a mířila na toho rušitele nočního klidu. Překvapilo jí, že to byl Sasuke. Svěsila katanu.
"Sasuke? Co tu děláš?"
"Nemůžu spát, ty máš službu?"
"Jo..."
"Tak se běž prospat, já tě vystřídám!"
"Ne! To je v pořádku, taky nemůžu usnout." usmála se Hikairi a opřela se opět o strom. Čekala, že se Sasuke vrátí zpět do stanu, ale on se na místo toho posadil vedle ní. Hikairi to překvapilo.
"Doufám, že ti nevadí, když ti budu dělat společnost?"
"Ne, vůbec ne!"
Chvíli tam seděli, oba naprosto ticho. Vzhlíželi k noční obloze a přitom po sobě očkem koukali.
"Ty, Sasuke?"
"Hm?"
"Víš, já...promiň, ale už takhle dál nemůžu!"
Sasuke nechápal co tím má Hikairi na mysli.
"Co se děje?"
"Asi mě teď budeš taky nenávidět jako Sakuru a budeš se mi taky snažit vyhýbat, ale já už ti to prostě musím říct."
Sasuke nečekla na to, až mu to Hikairi vysvětlí. Pochopil, co tím má na mysli. On, měl takový pocit. Nechápal co to je za pocit. Nevěděl proč, ale stalo se to. Políbil jí. Hikairi byla též v šoku.
"Hikairi, bude lepší, když na to oba zapomeneme. Ale můžeme být přátelé."
Hikairi kývla na souhlas a pozorovala Sasukeho, jak se vrací zpět do stanu. Tohle nečekala. Políbil jí a pak řekl, že na to zapomenou. Zamotal jí hlavu ještě víc.
Ráno Hikairi vzbudila Kakashiho a Sasukeho. Pokračovali dál v cestě. Hikairi se pořád po očku ohlížela po Sasukem, ale on ani známky po tom, co se stalo včera v noci. Hikairi byla zklamaná.
K večeru dorazili do Vodopádové. Další den ráno splnili rozkazy, které jim dala Tsunade. Přespali tu ještě jednu noc a bryz ráno vyrazili. Do Konohy se vrátili během tří dnů. Kakashi předal Tsunade hlášení o úspěšnosti mise.
Hikairi nemohla spát. Byla noc. Rozhodla se, že se pujde projít. Procházela kolem Akademie, kdyý zrovna zaslechla Sakuru jak na někoho křičí. Přiběhla blíž a schovala se do křoví. Spatřila Sasukeho a Sakuru. Sakura brečela. To ale Hikairi bylo jedno. Dralo jí srdce, že tady vidí zrovna ty dva. O co tý Sakuře sakra jde? Ale, co tu dělá Sasuke. Najednou Sasuke omráčil Sakuru a prostě jen tak odešel. Hikairi ho sledovala. Na úpatí jedné z hor blízko Konohy se Sasuke zastavil.
"Proč mě sleduješ?"
"Co se to děje?" Hikairi neměla ani tušení, co se to se Sasukem děje.
"Odcházím z Konohy..."
"Cože? Proč?"
"Jdu za Orochimarem..."
"Zbláznil si se?"
"Orochimaru mi dá sílu, dostatečnou sílu, abych mohl konečně zabít svého bratra."
"Jsi zaslepený pomstou!" zakřičela a po tvářích se jí spustil proud slz.
Sasuke k ní přišel blíž, pohladil jí po vlasech a znovu jí políbil. Jako by to byl polibek na rozloučenou. Políbil jí a zmizel. Nechal jí tam prostě stát a odešel. Hikairi se zhroutil svět. Vrátila se zpět k sobě domů, lehla si do postele a nechala slzy, ať si jen tak proudí ven po jejích tvářích.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.